2016-03-02

Instrukcja BIP

Strona podmiotową Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Bełchatowa funkcjonuje w ramach bezpłatnego Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej (SSDIP). Jest to system wdrożony i rekomendowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji do prowadzenia stron podmiotowych BIP. Ujednolicona w skali całego kraju struktura pozwala na szybkie wyszukiwanie informacji w biuletynach m.in. urzędów, sądów czy szkół. System pozwala na szybkie drukowanie dokumentów, czy też wyeksportowanie do formatu pdf i zapisywanie pliku na własnym urządzeniu. Zintegrowane wyszukiwarki działające w zakładkach „Zamówienia publiczne/Wykaz zamówień publicznych” oraz „Praca/Oferty pracy” pozwalają znaleźć ogłoszenie nie tylko w naszym Urzędzie, ale wśród wszystkich jednostek posiadających strony podmiotowe BIP w ramach SSDIP (http://ssdip.bip.gov.pl/).

 

Szczegółowa instrukcja korzystania z sytemu SSDIP znajduje się w załączniku „Podręcznik użytkownika – użytkownik niezalogowany”.

 

Użytkownicy poszukujący informacji, które zostały opublikowane w poprzedniej wersji Biuletynu mogą skorzystać z zakładki „Archiwum BIP 2007-2015” znajdującej się w dolnej części Menu użytkownika.

 

W związku z tym, że system SSDIP jest administrowany przez Centrum Projektów Informatycznych Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji zgłoszenia techniczne prosimy kierować na adres: ssdip-pomoc@cpi.gov.pl.

Załączniki

  Podręcznik Użytko...alogowany.pdf 3,36 MB (pdf) szczegóły pobierz